Pagalba

 

Sveiki atvykę į originalių verslo dovanų katalogo pagalbos puslapį!

 

Naršydami po katalogą jūs iškart matysite ne tik prekių aprašymus, bet ir jų kainas, minimalius užsakomus kiekius bei pristatymo terminą. Dėmesio! Ši informacija preliminari!

Verslo dovanų kainos. Jos priklauso nuo užsakomų kiekių, svyravimų tiekėjų kainynuose ir pan. Todėl kai atsirinksite dominančias prekes į savo pasiūlymą, prašysime jį siūsti mums, kad galėtume patikslinti kainas. Labai pasistengsime, kad kainos stipriai nesikeistų, o svyravimai dažniau vyktų į mažesnę pusę! :) Kataloge visos kainos nurodytos be PVM. Logotipo spaudos kaštai taip pat neįskaičiuoti.

Minimalūs užsakymo kiekiai. Jei norite pirkti prekių mažiau, nei nurodytas kiekis, pasidalykite savo planais. Kai kuriais atvejais, ypač jei užsakymas nėra skubus, kiekius galima koreguoti. Jei norėtumėte skubiai įsigyti tik vieną dovaną, ieškokite tarp “Pasiūlymai iš sandėlio”.

Verslo dovanų pristatymo terminas. Jis nurodytas preliminarus ir tiesiogiai priklauso nuo situacijos tiekėjo sandėlyje. Kai kurias atvejais, pavyzdžiui, artėjant Kalėdoms, terminai gali ilgėti. Jei Jums labai patinka tam tikra prekė, bet netinka terminas – reikia greičiau –skambinkite. Kai kuriais atvejais terminai gali labai sutrumpėti prekes skraidinant oru, tačiau tokie sprendimai kainuos papildomai.

“Visos prekės”. Jei jau žinote, kokių prekių norite, siūlome iškart ieškoti tarp skirtingų prekių grupių ir pogrupių.

Raktiniai žodžiai. Jei ieškote prekių, kurios sietųsi su tam tikrais jūsų įmonę atspindinčiais raktiniais žodžiais, spauskite ant “Raktiniai žodžiai”. Ten rasite įvairiausių raktinių žodžių, kuriems priskyrėme prekes.

Susikurk pasiūlymą! Tai gali būti vertingiausia šio katalogo funkcija. Jei turite verslo dovanų poreikį, bet tiksliai nežinote ko norite, užpildykite laukus įvesdami savo auditorijos amžių, lytį, planuojamą kainą, kiekį, terminą bei, žinoma, raktinius žodžius. Mūsų galinga sistema atirinks jums tinkančius variantus.

Reklaminės prekės. Visas prekes esame suskirstę į reklamines ir nereklamines. Reklaminės prekės yra iš standartinių storų verslo dovanų katalogų, kuriuose galima rasti nuo iki. Jos dažniausiai pigiau kainuoja, neatstovauja jokių prekinių ženklų ir turi didelę erdvę jūsų ženklo reklamai. Tiesa, jomis sunkiau nustebinti partnerį. Nereklaminės prekės yra mūsų atrasti prekiniai ženklai ar tiesiog įdomūs daiktukai, kurie neskirti reklamos rinkai, tačiau gali tapti puikia dovana jūsų partneriams. Kadangi mes akcentuojame originalias verslo dovanas, būtent nereklaminės prekės visuomet iškris puslapio viršuje. Kurdami sau pasiūlymą galite pažymėti, kurios prekės jums aktualesnės.

SVARBU: šis katalogas nėra elektroninė parduotuvė. Jūs galite įtraukti prekes į pasiūlymą, kurį gavę mes sukonkretinsime pagal jūsų poreikius; bet ne į krepšelį, už kurį pabaigę darbą galėtumėte susimokėti.

Katalogas nepakeis mūsų asmeninio bendravimo, todėl visada laukiame jūsų skambučių ir elektroninių laiškų: info@todas.lt; 861629701.